Тропар і кондак блаженній Ксенії Петербурзькій

Тропар блаженній Ксенії Петербурзькій гол. 4

Суєти земного світу зрікшись,/ хрест життя бездомного в скитанні прийняла ти,/ скорбот, нестатків, людського осміяння не злякалася/, любов же Христову пізнала,/ що нею нині на небесах насолоджуєшся,/ Ксеніє блаженная,// молися за спасіння душ наших.

Кондак на гол. 3

Сьогодні світло ликує град святого Петра,/ бо багато скорботних знаходять розраду,/ на твої молитви надіючись,/ Ксеніє всеблаженная,// ти ж бо граду цьому похвала і утвердження.

Создан 03 фев 2011