Лише не забувайте про головне!

Симон Васильович Петлюра Страсний Тиждень, 1926 р.

Лише не забувайте про головне!

«Як будете в церкві на 12 євангеліях, слухатимите Слово Боже про Страсті Христові, – як будуть носити святу Плащаницю біля церкви, – як співатимуть радісне «Христос Воскрес», – згадайте про мучеників України. Згадайте про всіх, кого розстріляли большевики; згадайте й про тих, хто з зброєю в руках боронив нашу Рідну Землю від московських катів й своїх юд-запроданців; згадайте й помоліться за них!

Не за горами кари час! Воскресне наша Україна, скине з себе московсько-большевицьке ярмо!
Не забувайте про мучеників і праведників наших!

Не забувайте про невинну кров і готуйтесь до помсти над ворогами, що не дають жити нам по людському!»

Симон Васильович Петлюра
Страсний Тиждень, 1926 р.

Создан 21 апр 2011