27-28 липня 2011 р., на Святого Володимира всі на свято до Києва!

День хрещення Київської Руси-України

27-28 липня 2011 р., в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира, Українська Церква відзначатиме річницю Хрещення Київської Руси-України.

З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння.

27 липня з 17.00 — Всенічне бдіння

28 липня з 10.00 — Божественна літургія

Богослужіння очолить Патріарх Київський і і всієї Руси-Украши ФІЛАРЕТ, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенні літургії (після 12.00) від Володимирського собору до пам'ятника святому Володимиру відбудеться ХРЕСНИЙ ХІД

Запрошуємо взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх - кому не байдужа доля Українського Православ'я,

- хто хоче бачити в Україні єдину Помісну Православну Церкву,

- хто не згідний з тим, що Україна — це «Малороссия», а Київ — «южная столица русского православия».

Київ — наш другий Єрусалим, Дніпро — український Йордан,

Володимир — наш Великий князь і Хреститель!

КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ - ПОМІСНА УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА!

Твоя особиста участь і молитва — важливий внесок у розбудову Православної Української Церкви і незалежної Української Держави. Пам'ятай слова великого Гетьмана:

«А за віру – хоч умріте! І вольностей бороніте!»

Оргкомітет

Создан 02 июл 2011