Відбувся перший випуск у Волинській православній богословській академії

www.vpba.org

Відбувся перший випуск у Волинській православній богословській академії

31 травня у новому корпусі Волинської православної богословської академії, в його актовій залі, відбувся перший випуск бакалаврів і магістрів 2011–2012 року навчання.
Святкова частина розпочалася з літургії у Свято-Троїцькому соборі, яку звершив митрополит Луцький і Волинській Михаїл. Йому співслужили єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло та єпископ Володимирський Матфей. Після святкового богослужіння та молебну, урочистості були перенесені у новий корпус ВПБА.
Розпочав урочисту частину ректор академії, прот. Ігор Швець, який проаналізував пройдений шлях духовної школи до отримання статусу академії та відмітив тих студентів, які найбільше проявили себе у навчальному процесі 2011–2012 року. Після слова ректора, відбулося вручення дипломів магістрам та бакалаврам, які успішно захистили свої роботи, а також випускницям 3 року навчання регентського відділення, які вдало склали свій екзамен з реґентування.
Після вручення дипломів, зі своїм словом виступили перший ректор Волинської духовної семінарії, Петро Миколайович Вінцукевич, та прот. Сергій Мельничук, який також обіймав свого часу посаду ректора ВДС. До теплих привітань також долучилися гості, а саме, преосвященніший владика Павло, єпископ Тернопільський і Теребовлянський, преосвященніший владика Симеон, єпископ Дніпропетровський і Павлоградський, викладач ВПБА, професор, доктор історичних наук, Кучинко Михайло Михайлович та почесний професор ВНУ ім. Лесі Українки, історик-архівіст, Володимир Євтухович Рожко. Зі словами подяки до адміністрації звернулися найкращі студенти; випускники 5 курсу ВПБА, Бойчук Василь та студент 4 курсу, Зборовський Петро, які подякували корпорації викладачів за труди і настанови, якими вони збагачувалися протягом навчання. Від студенток регенського відділення слово мала випускниця 3 курсу, Середа Ольга.
Всі виступаючі відзначали велику роль митрополита Михаїла у розбудові ВПБА та дякували ректору академії, прот. Ігорю Швецю за його повсякденну клопітку працю.
Наостанок з пастирським словом звернувся високопреосвященніший владика Михаїл, який подякував всім, хто покладав свою жертовну працю у розбудову Волинської академії та побажав наснаги викладачам у новому навчальному році.
Завершив урочисту частину чудовий концерт вихованців Волинської православної богословської академії.

Создан 02 июн 2012