Тропар і кондак Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні

Тропар Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, гл. 8

Богородице Приснодіво, людей покрово,/ ризою і поясом пречистого тіла Твого,/ державну, місту твоему, огорожу дарувала,/ безсіменним різдвом Твоїм нетлінною перебуваючи,/ Тобою бо єство оновлюється і час./ Тому молимо Тебе мир місту Твоєму дарувати// і душам нашим велику милість.

Кондак Покладення чесної ризи Пресвятої Богородиці, гл. 4

Одежу нетління, священну ризу Твою,/ дарувала всім вірним Богоблагодатна Чиста,/ нею ж прикривала священне тіло Твоє,/ що її покладення святкуємо з любов’ю/ покрово всіх людей,/ і взиваємо зі страхом до Тебе, Чиста:// радуйся, Діво, християн похвало.

Создан 14 июл 2012