ВАРВАРИНСЬКА ПАРАФІЯЛЬНА ХРЕСНА ХОДА НА ПІВНІЧНОМУ.

Здавна Свята Великомучениця Варвара оберігає християн від наглої смерті, смерті без покаяння та належної підготовки. Тому, не тільки, люди небезпечних професій, але й всі ми повсякчас молитовно звертаємося до неї з таким проханням.
Багато автомобільних аварій, нещасних випадків та смертей ставалося на перехресті вул. Черняка і Шухевича, та пішохідних переходах цих вулиць поблизу нашого храму. Тому, на прохання віруючих, настоятель та громада Всіхсвятської парафії м. Рівного, придбавши ікону Святої великомученці Варвари, постановили звершити хресну ходу з цією іконою, молебнем та читанням Євангелії довкола храму через названі місця з надією, що заступництвом Святої великомучениці Всемилостивий Господь визволить нас від такої біди, та врозумить всіх учасників дорожнього руху і автомобілістів і пішоходів на виконання правил дорожнього руху та особливої уваги на дорогах.
Хочу ще і ще наголосити і попросити всіх, а особливо людей похилого віку та матерів з дітьми не переходити дорогу в невстановлених місцях, чому ми були свідками безпосередньо перед читанням Святої Євангелії поблизу перехрестя доріг.
Надіємось, така хресна хода у воскресний день, що передує дню памяті Святої великомучениці Варвари, стане доброю традицією нашої православної парафії і буде звершуватися з року в рік.

Протоієрей Віталій Друзюк

Создан 01 мая 2008