УПЦ КП м. Рівне Всіхсвятська православна парафія

ВАРВАРИНСЬКА ПАРАФІЯЛЬНА ХРЕСНА ХОДА НА ПІВНІЧНОМУ.
ВАРВАРИНСЬКА ПАРАФІЯЛЬНА ХРЕСНА ХОДА НА ПІВНІЧНОМУ.

Здавна Свята Великомучениця Варвара оберігає християн від наглої смерті, смерті без покаяння та належної підготовки. Тому, не тільки, люди небезпечних професій, але й всі ми повсякчас молитовно звертаємося до неї з таким проханням.
Багато автомобільних аварій, нещасних випадків та смертей ставалося на перехресті вул. Черняка і Шухевича, та пішохідних переходах цих вулиць поблизу нашого храму. Тому, на прохання віруючих, настоятель та громада Всіхсвятської парафії м. Рівного, придбавши ікону Святої великомученці Варвари, постановили звершити хресну ходу з цією іконою, молебнем та читанням Євангелії довкола храму через названі місця з надією, що заступництвом Святої великомучениці Всемилостивий Господь визволить нас від такої біди, та врозумить всіх учасників дорожнього руху і автомобілістів і пішоходів на виконання правил дорожнього руху та особливої уваги на дорогах.
Хочу ще і ще наголосити і попросити всіх, а особливо людей похилого віку та матерів з дітьми не переходити дорогу в невстановлених місцях, чому ми були свідками безпосередньо перед читанням Святої Євангелії поблизу перехрестя доріг.
Надіємось, така хресна хода у воскресний день, що передує дню памяті Святої великомучениці Варвари, стане доброю традицією нашої православної парафії і буде звершуватися з року в рік.

Протоієрей Віталій Друзюк


Создан 01 мая 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
free counters Погода в Рівному Волинська православна богословська академія bogoslov.cv.ua  Cвято Феодорівський чоловічий монастир