Тропар, кондак та величання новомученикам Холмським і Підляшським

Тропар,  кондак та величання новомученикам Холмським і Підляшським

(Пам'ять звершується у перший воскресний день червня за новим стилем)

Тропар, глас 8

Благословен єси Христе Боже наш,/ що мучеників землі Холмської і Підляшської прославив,/ бо гоніння жорстокі і муки задля Тебе перетерпіли,/ та ними в краї нашому святе Православ’я утвердили,/  їхніми молитвами, Господи, однодумність і братолюбство в серцях наших утверди,// світові замирення, Церкві утвердження, і всім гріхів відпущення даруй.

Кондак, глас 4

Любові Божої союзом зв’язалися,/ і кров’ю мук прикрасилися,/ Холмської землі та Підляшської мученики святії/ злобу людської ненависті стражданнями чесними знищили ви,/ і тим вічну славу наслідували./ За нас моліться до Господа,// щоб дарував всім велику і багату милість.

Величання

Величаємо, величаємо вас,/ святі Мученики землі Холмської і Підляшської,/ і шануємо чесні страждання ваші,// що за Христа перетерпіли ви.

Житія дивіться тут:

Создан 28 апр 2014